projektowanie stron internetowych Bydgoszcz

Strony Internetowe Bydgoszcz

Nowy projekt strony www dla firmy z Bydgoszczy zajmującej się malowaniem aerografem. Strona www oparta jest na systemie CMS WordPress. Bardzo dobrze dopasowuje się do wszystkich urządzeń (laptop, smartfon czy tablet).

Wygląd strony prezentuje się bardzo profesjonalnie i estetycznie. Kolorystyka jest spójna i przyjemna dla oka. Układ elementów jest dobrze zorganizowany, co ułatwia nawigację po stronie. Wybór czcionek i ich rozmiarów jest czytelny.

Zawartość strony www skupia się na malowaniu aerografem. Opisane są tu umiejętności, doświadczenie i pasja związana z tym tematem. To ważne, aby potencjalni klienci mogli dowiedzieć się więcej ze strony o działalności firmy oraz o ludziach ją tworzących. Dzięki temu zachowujemy tak popularną obecnie formę strony www tzw. „tell story”.

Galeria: Jeden z najmocniejszych punktów tej strony www to galeria, która prezentuje wykonane prace firmy. To ważne, aby potencjalni klienci mogli zobaczyć, jakie są możliwości i jakie efekty mogą osiągnąć dzięki malowaniu aerografem.

Kontakt: Bardzo ważne jest umieszczenie informacji kontaktowych na stronie internetowej. Dzięki temu użytkownicy, którzy są zainteresowani usługami, mogą łatwo się skontaktować.

Koszt wykonania tej strony internetowej dla jednej z firm z Bydgoszczy to 1400 brutto wraz z serwerem i domeną,

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia tego projektu na żywo.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *