dlaczego strony www bygoszcz?

wybierz nasz zespół

Nasi Klienci są kluczem do naszych sukcesów

98%

zadowolonych
klientów

9

lat
doświadczenia
Nasze Doświadcznia

Lubimy to co robimy.

Działamy na rynku od 2014 roku. Od tamtego czasu na bieżąco zdobywamy nowe informacje oraz szkolimy się z zakresu stron www i seo/sem. Jesteśmy małym, kreatywnym zespołem, który z pasją wykonuje swoje zadania. U nas nie wpadniesz w „machinę wielkiej korporacji”, tylko porozmawiasz z Anią, Grzegorzem czy Kubą.

  • posiadamy wykształcenie informatyczne;
  • na bieżąco szkolimy się na wielu kursach min. na Udemy;
  • znamy wiele programów graficznych;
  • wykonamy stronę www, zadbamy o seo, opiszemy odpowiednio obrazki, zgłosimy stronę w google maps i założymy social media – a wszystko to u osobistego Opiekuna Twojej Strony.
Zlecona strona internetowa na szablonie Word, w języku angielskim wykonana została bardzo sprawnie, szybko, z błyskawicznym uwzględnieniem wszystkich uwag. Końcowa strona bardzo estetyczna i świetnie działa. Bardzo dobra komunikacja. Konkurencyjna cena. Rekordowo szybkie wykonanie. Polecam pod każdym względem.
maja S.
Właściciel firmy
strony www bydgoszcz

Jesteśmy pasjonatami stron www

W tej branży musimy ciągle być na bieżąco. Dużo czasu spędzamy na nauce nowoczesnych technologii związanych ze stronami internetowymi. Naszą wiedzą często dzielimy się z naszymi klientami aby nie pogubili się w „gąszczu nowych rozwiązań”. Wiele z tych porad można znaleźć na naszym blogu.

strony www bydgoszcz

zobacz nasze portfolio!