ZACZNIJMY RAZEM

  POZYCJONOWANIE STRON WWW

Gwarantujemy wykonanie wszystkich możliwych czynności pozycjonerskich, dzięki którym zwiększy się widoczność Twojej strony w Google. W  efekcie da to gwarancję zwiększenia sprzedaży, czy też obszaru działania. Zadbamy o odpowiedni wizerunek i pozycję marki.

Będziemy ciągle rozwijać Twoją stronę www czy serwis. Bardzo dobrze znamy polski rynek ale  działamy także na rynku europejskim, pozycjonując strony naszych klientów w  języku angielskim oraz niemieckim. Nasza oferta skierowana jest zarówno do  firm jak i do osób prywatnych.

Pozycja strony www  w rankingu nie jest “dana na zawsze”.  Konkurencja  nie śpi, klienci zmieniają swoje przyzwyczajenia (wyszukiwania) a stronę, serwis należy ciągle rozwijać. 

Pozycjonowanie stron www jest procesem skomplikowanym i przede wszystkim długotrwałym. Jednakże powolne dochodzenie do wysokich pozycji zaowocuje trwałością uzyskanych efektów.

Cena pozycjonowania i optymalizacji  stron internetowych jest uzależniona od wielu czynników, dlatego  koszt ten  dla każdej strony internetowej ustalamy niezależnie.

ZALETY NESZEGO POZYCJONOWANIA STRON WWW

  • Większy ruch na Twojej stronie z różnych źródeł w tym z social media.
  • Pojawienie się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce Google.
  • Wyższa pozycja od konkurencji,  większy prestiż w branży.
  • Kompleksowa i staranna optymalizacja strony www.
  • Pomoc przy doborze odpowiednich słów i fraz kluczowych.
  • Skuteczna reklama – nie  wydajesz  dużych pieniędzy na reklamę tradycyjną a jednocześnie masz więcej klientów,  większy zasięg oraz większą sprzedaż.
  • Bezpieczne pozycjonowanie – tylko etyczne i jawne zabiegi marketingowe oparte o stronę.
  • Dostęp do statystyk.

W RAMACH POZYCJONOWANIA OTRZYMASZ:

AUDYT STRONY WWW
Pracę nad każdą stroną zaczynamy od wnikliwej analizy pod kątem pozycjonowania na wybrane przez klienta słowa kluczowe.  Wręczymy Tobie konkretne wytyczne, które należy wykonać, aby strona wspierała pozycjonowanie.
OPTYMALIZACJA STRONY WWW
 Jeśli jest to konieczne dokonamy wszystkich niezbędnych zmian na stronie, które przyczynią się do osiągnięcia lepszych efektów pozycjonowania.
WSPARCIE MERYTORYCZNE
W każdym momencie możesz otrzymać od nas poradę dotyczącą działań, które wykonujemy lub informatycznych zagadnień. Możesz również skorzystać z innych szybszych rozwiązań np. z kampanii Google AdWords lub linków sponsorowanych na Facebooku.
SOCIAL MARKETING
Będziemy  promować Twoją markę (stronę, blog, czy inny serwis www) w mediach społecznościowych. Możemy stworzyć lub poprowadzić już istniejące strony na Facebooku, Google+ czy Twitterze. Za sprawą social media przyciągniemy  dobry jakościowo ruch na Twoją witrynę www.
STATYSTYKI
Nasi klienci są szczegółowo informowani o wszystkich działaniach, jakie podejmujemy. Otrzymasz wszystkie dane dotyczące skuteczności pozycjonowania. Będziesz świadomy ile osób odwiedziło Twoją stronę i  z jakiej lokalizacji. Zaufanie, dobre relacje oraz długofalowa współpraca to podstawa naszej działalności.

ZACZNIJMY RAZEM

POTRZEBUJESZ STRONY WWW?