Naszym nowym wyzwaniem było stworzenie od podstaw projektu strony www dla Pośrednictwa Nieruchomości w Bydgoszczy. Projekt ten zrealizowaliśmy całkowicie w oparciu o system CMS WordPress. Obsługa panelu jest prosta i intuicyjna. W cenie utworzenia nowej strony www gwarantujemy również Państwu podstawowe szkolenie z systemu CMS. Strona ta jest całkowicie przystosowana do różnego rodzaju urządzeń mobilnych.

Każda oferta to nowa podstrona www wraz z opisem, galerią, mapą oraz formularzem kontaktowym. Galeria jest czytelna i łatwa do przewijania również z poziomu ekranu dotykowego. Pod każdą ofertą możecie Państwo znaleźć bezpośredni kontakt do konkretnego pośrednika zajmującego się danym ogłoszeniem. Dzięki możliwości “klikania” w serduszka możemy poznać opinię klientów co do praktycznie każdej oferty. Stronę wyposażyliśmy też w formularz kontaktowy. Dla ułatwienia kontaktu z klientem jest on umieszczony przy każdym ogłoszeniu.

 

Każdy agent nieruchomości wie, jak ważny w jego pracy jest odpowiedni marketing. Priorytetem zaś dla nas przy budowaniu nowego serwisu jest konieczność jej późniejszego pozycjonowania.  Możliwość wprowadzenia atrakcyjnych treści, w połączeniu z odpowiednim doborem słów kluczowych umożliwi klientom trafienie właśnie pod adres naszej strony www.

Strona www dla pośrednictwa nieruchomości daje również możliwość prowadzenia branżowego, firmowego bloga. Zachęcamy Państwa do prowadzenia takiej formy marketingu internetowego. Pojawianie się bowiem na bieżąco ciekawych, interesujących wpisów na blogu z pewnością może przyciągnąć większą ilość klientów na naszą stronę. Polecamy nasz wzór witryny internetowej wszystkim zainteresowanym pośrednikom nieruchomości.

 

 

Zadzwoń po darmową wycenę

zbudujmy razem nową stronę www

Gotowi na Nowy Projekt?