optymalizacja stron www Bydgoszcz
|

POZYCJONOWANIE STRON NIEMIECKICH I ANGIELSKICH

Pozycjonowanie stron niemieckich oraz angielskich.

Główne zasady pozycjonowania i optymalizacji stron www w języku polskim, angielskim i niemieckim  nie zmieniają się . Należy zadbać przede wszystkim o dobrze zoptymalizowaną stronę,  bogatą w treść najlepiej „ekspercką” , często ją aktualizować  oraz zdobywać do niej linki z różnorodnych źródeł. Należy również przyciągnąć  dobry jakościowo ruch na naszą witrynę.  W ten sposób dbamy o wizerunek oraz o naszą markę.

Metody stosowane w pozycjonowaniu stron niemieckich czy angielskich w różnych krajach mogą się od siebie  różnić. W wielu państwach cały czas wykorzystuje się to, że nie wszystkie blogi/fora mają dodany atrybut nofollow do linków.  Często  polega się również  na serwisach społecznościowych. Niestety  katalogi i precle są  najczęściej   płatne albo wymagają linków zwrotnych. Warto jednak zagłębić się trochę w lekturze seo  i poszukać  bezpłatnych katalogów lub „zainwestować” w dobre, ale  płatne katalogi. Pozyskiwanie wartościowych linków kierujących  na naszą witrynę jest wręcz kluczowe dla naszego rozwoju  jednak bez odpowiedniego doświadczenia oraz znajomości języków obcych, jest to zadanie bardzo trudne.

Warto  również  podejrzeć strony konkurencji. Da to  nam orientacyjny pogląd na temat stosowanych technik w danym kraju. Bardzo dobrym pomysłem jest też  śledzenie forów i seo blogów niemieckich oraz angielskich aby być  z tematyką „na bieżąco”.

Przy tworzeniu i pozycjonowaniu strony  w języku angielskim lub niemieckim należy zwrócić uwagę między innymi na:

1. Zakup domeny z rozszerzeniem danego kraju.

2. Geolokalizację danego kraju.

3. Pozyskiwanie wartościowych linków w językach zagranicznych  z katalogów, for, blogów danego kraju.

4. O ile to możliwe należy stworzyć sobie zaplecze ze stronami  w danym języku i z domeną z danego kraju.

5. Koniecznie dodać stronę do Google Maps  – jeśli nie jest to jeszcze zrobione.

6. Jeśli dysponujesz odpowiednim budżetem  – zainwestować  w Google AdWords z danego kraju –  wówczas efekt będzie natychmiastowy.

Pozycjonowanie stron niemieckich oraz angielskich jest tak samo długotrwałym procesem jak stron z geolokalizacją w Polsce. Również i tu należy pamiętać o tym, że pozycja naszej witryny w Google nie jest „dana raz na zawsze”.
A tylko systematyczne, długofalowe działanie przyniesie nam trwałe i zamierzone efekty. Nasza firma Strony WWW Bydgoszcz z przyjemnością podejmie się wszelkich działań związanych z pozycjonowaniem Państwa witryny.

pozycjonowanie stron www
projekty stron www Bydgoszcz

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *