Nasza nowa realizacja strony www oraz pozycjonowania  to Salon Kosmetyczny Bydgoszcz. Możecie Państwo razem z nami śledzić jak  projekt ten rozwija się i ewoluuje. Realizacja ta rozpoczęła się  całkiem niedawno jednak jak widać na zamieszczonych wykresach pnie się coraz wyżej i jest coraz bardziej widoczna w sieci.  Studio Urody ANA Bydgoszcz jest rozbudowaną wizytówką z  galerią, formularzem kontaktowym oraz co ważne własnym blogiem.  Oczywiście strona ta oparta jest na systemie WordPress.

Posiada własny system CMS.  Jest  to  systemem zarządzania treścią, dzięki któremu w łatwy i przystępny sposób można  zarządzać treściami na stronie internetowej firmy bez potrzeby wzywania fachowca. Z panelu administratora samodzielnie dodacie Państwo  zdjęcia, nowe podstrony, dodatkowe teksty. Obsługa panelu jest prosta i intuicyjna. W cenie utworzenia nowej strony www gwarantujemy również Państwu podstawowe szkolenie z systemu CMS.

Uzyskanie wysokich pozycji w TOP 10 strony Salonu Kosmetycznego w Bydgoszczy   było  możliwe  dzięki temu, iż za priorytet przy budowaniu nowego serwisu bierzemy konieczność jej późniejszego pozycjonowania. Jak widać więc do realizacji oraz pozycjonowania  stron www podchodzimy kompleksowo. 

Całą ofertę naszego Serwisu  znajdziecie Państwo tutaj: Strony WWW Bydgoszcz

strony www Bydgoszcz